Načítání ...

| Audio/video záznamy | Digitalizace | Grafika | Instalace ozvučovací techniky | Internet | Ozvučování |


Ášek
 
 
FelixNET

Seznam umělců a kapel, které jsem ozvučoval nebo přes můj aparát hrály.

Seřezeno v abecedním pořadí.


1.  P.V.A.
2. 100°C
3. 2 men whose love´s music
4. 3. cenová skupina Bítovany
5. 52 - Brno
6. 6NaChodníku 
7. Abruptly Dissection
8. Adam Pavlí band
9. AF brass band
10. AG Flek
11. AirFare
12. Ali Amiri
13. Alibababand
14. ANDĚLKY a spol.
15. Apatheia
16. APLH
17. Apples
18. Aqua Silentia
19. Aquakoň
20. Arrest
21. Atarés - Praha
22. Atomic Blues Band - Praha
23. BAFIX - Kostelec nad Orlicí
24. BALZAMÍNA - Pardubice
25. Barel rock
26. Basketels (Beatles Revival)
27. Besharmonie 
28. BETTY
29. Bezdobra
30. Big band  Česká lípa
31. Big band Aldis HK
32. Big band Chrudim
33. Big band Lanškroun
34. Big band Letohrad - p. Zábraha
35. Big band ZUŠ Liberec
36. Bigband Pardubice
37. Blabovy stromy
38. Black Buříňos
39. Black Uganda coir 
40. BlackerFeed
41. Bludověnka
42. Blue Inside - Praha
43. BLUE STAR z Hradce Králové
44. Bow wave
45. BPT Zlín
46. Bratrstvo kočičí pracky
47. Bratři
48. Brayband
49. Brouci - the Beatles revival
50. BRUNO UNIT
51. Brzdaři Olomouc
52. Bulldock
53. Burani z new jersey
54. BURMA JONES
55. Býbr Olomouc 
56. Cabriolet
57. Carmina Rychnov n. K.
58. Celtic cross
59. Cimbálová kapela Ivana Gašpara Hriska
60. Citrónová šťáva
61. Co dům dal 
62. Cocktail Praha
63. Confession
64. Cop Plzeň
65. Corale Žamberk
66. Country Colaps Pardubice
67. Critical  maddnes
68. Cserefa Maďarsko
69. Čankišou
70. Čertův punk
71. Čtyři hlasy ve tmě
72. Dan Bárta - Robert Balzar trio
73. Deathrate
74. DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND
75. Dědovy blechy - Choceň
76. Dechová hudba Zábřeh
77. Deset očí
78. Devítka
79. Dick O´Brass
80. Disfigured Corpse
81. Divadlo SEMAFOR - Mamzelle Nitouche
82. Dixieland ZUŠ Týniště n. Orlicí
83. Dlouhý vlasy & kratky rozum
84. Dobeš Pavel
85. Doble doble
86. Dobrý večer qintet
87. Dolly bus band
88. Domüno Česká Třebová 
89. Donutil Miroslav
90. Dostavník
91. DR. SWING
92. Dragon
93. Dukla Vozovna
94. Duo Litránek
95. Duo ťuk
96. Dým Mariána Dočadila
97. Eagles & Horses 
98. EASTPARK zpěv Pavel Bohatý (ex READY KIRKEN)
99. Ego-retro music
100. Elvis Presley Revival Band
101. End
102. Estrádní orchestr Petra Malého
103. Exit, In, Martin Dejdar
104. Expedice Apalucha - Opava
105. Eye for an eye
106. Falešná pětka - Jičín
107. FEEDBACK
108. Fish Fingers
109. Fleret
110. Flying Brains
111. Fofr Lanškroun
112. folklórní soubory mj. Jaro
113. Frgál - Olomouc
114. FRÝDA & COMPANY - Plzeň
115. FUKANEC - Nové Město nad Metují
116. Funny Felows 
117. Futurum – Brno
118. G8 Transglobal - Praha
119. Gabriela Kočí
120. Gala-Tea
121. Gauri Shankar - Žamberk
122. Generace
123. Gentlemen's Club
124. George & Company Pardubice
125. GHABA AL-DHABBA
126. Gnomus
127. Grál
128. Hadry z těla
129. HA-kapela ZUŠ Tišňov
130. Hanka Dundrová and The KIDS
131. HAPPY TO MEET
132. Hejdi Janků
133. Hibakusha
134. Hi-Fi Letohrad
135. HLUBOKÉ NEDOROZUMĚNÍ
136. Hoochie Coochie Band - Brno
137. Horizont
138. Houpací koně
139. Hradišťan Jiřího Pavlici
140. Hrnek
141. Hron Vladimír
142. Hutka Jaroslav
143. Hypnotix
144. Charlie Boys Svitavy
145. Charlieho neštěstí
146. Choceňačka
147. Chrpa Chrudim
148. CHVÍLE
149. imitátor Václav Faltus
150. Imodium
151. Irena a Vojtěch Havlovi
152. Iveta Bartošová
153. Izér Zdeňek a Petr Freund
154. Jablkoň
155. Jafar jazz
156. Jahelka Ivo
157. JAMEKI
158. Jan Čenský
159. Jan Kryl
160. Jaro
161. Jaroslav Svěcený
162. Jašeto
163. Jazz blues Houda
164. Jazz Generation 
165. Jelení loje
166. Jet Beat
167. JH Big Band Hradec Králové
168. Jiný rytmus
169. Jirka Hurych
170. Jiří Krytinář
171. Jiří Schmitzer
172. Jitka Zelenková
173. JOLLY BAND - Plzeň
174. Joska
175. Julek - Počmáraná
176. Jumping drums
177. Junior Big Band Zábřeh
178. Kamarád - Choceň
179. Kamarádi Staré řeky Beroun
180. Kámen úrazu
181. Kamion Hronov
182. Kamion Trnava
183. Kapky Červená voda
184. Kaplan Miroslav
185. Karel Hála
186. Karel Plíhal
187. Kati - Brno
188. Každý den starší
189. Kelská vinice
190. Kerndl Laďa
191. Klepeto
192. Kohout Plaší Smrt
193. Komplikace
194. Koňaboj
195. KOYOTI
196. Krahoš
197. Krajina Ticha
198. Krištov Marek
199. Krize
200. Krpci - Prievidza
201. Křupky
202. Ladislav Škrdla + Karel Bárta
203. Lampa č. 29
204. Ledecký Janek
205. Letrando
206. Libor Petrů
207. Lokálka
208. LUS3 pistol – Praha 
209. Mad Pigs
210. Makadam
211. Marcela Králová
212. Marián Varga
213. Marien
214. Marod Ostrava
215. Marta Kubišová
216. Maruščiny jahody
217. Marw
218. Masterpiece
219. Maxim turbulenc
220. Medvědi
221. Melmac space orchestra
222. Memphis
223. Mezcal
224. Michael
225. Michal Hrůza a kapela Hrůzy
226. Miki Ryvola
227. Minaret
228. Mladý Týnišťský Big Band
229. Modré plachty
230. Monroe
231. MORAVIA BIG BAND
232. Morybundus
233. Mother ´s Angels
234. Moucha
235. Můjčass
236. Mujgrass country Bruntál
237. Myrmydons
238. NA EKS - Praha
239. Náhoda Litomyšl
240. Náhodné procesy
241. Nakopnu tě bruce lee
242. NAOPAK
243. Nedvěd František
244. Němá Barikáda
245. Není pozdě - Chvaletice
246. Neřež
247. Nešlapeto
248. Nezmaři - České Budějovice
249. nChant Jazz
250. Nikola Brasko – Praha
251. Nil
252. No a co
253. No entry
254. Noncua Canto
255. North big band Litvínov
256. Nové zboží
257. Nový paka
258. Nový rytmus
259. Nový standard
260. O5&RADEČEK
261. Ode zdi ke zdi
262. One Brain
263. Onset
264. Ordrums
265. OVÁLNÁ
266. Ozvěna
267. P.L.H.
268. Paběrky - Marko Čermák
269. Pakoband
270. Pangea - the Beatles revival band
271. Parlet
272. Pavel Bobek
273. Pavel Nový
274. Pavilon M2
275. Pavučina
276. PAWLAČ ZEWLZ 
277. Peacemaker
278. PEDRO - Hradubice
279. Pekaringo Bratislava
280. Peregrínovo kvarteto - Praha
281. Peřeje - Smetana
282. PETR KOCMAN & PK BAND
283. Petr Muk a kapela
284. Petr Spálený a New Apollobeat 
285. Petra Zámečníková
286. Pidilidi
287. Pitosa
288. Počkejte
289. Pod Černý vrch - Praha
290. Podorlický lázeňský orchestr
291. Poupata
292. Pouto
293. PRAGUE SKA CONSPIRACY
294. Prasklá struna
295. Pročne
296. Profesor
297. Project parabelum
298. Promítací kabina
299. Průmyslová zóna
300. Přístav Brno
301. Psí Vojáci
302. Psiskapsy
303. Půl-ka Východní Čechy  
304. Pupkáči - Lipník nad Bečvou
305. Quanti Minoris
306. Quiz
307. Radim Hladík + Modrý Effect - Praha
308. Radim Sychra
309. Radio Jerevan
310. Radka Fišarová
311. Rak Jan Matěj
312. Ramayana
313. READY KIRKEN
314. Readymate
315. Red hats
316. Reliéf
317. Reserve
318. Risen Four
319. ROSENHEIM
320. Rosťa Pechoušek alias Elvis Presley
321. Rottrová Marie
322. Rubikon
323. Sabina Laurinová
324. Sajkedelik Šraml Band
325. Santafe - Havířov
326. Sedm ryb
327. Sekvoj
328. Semtex
329. Sešlost Praha
330. Setkání Genzera a Suchánka
331. Shannon
332. Shatter
333. Silentrain
334. Skandaal
335. Skipjack
336. Skrznaskrz
337. Sluníčko
338. Spiknutí
339. Spiritual kvintet
340. Spolčení hlupců
341. STANDA MRÁZEK A PŘÁTELÉ Z HOR
342. Staré sedlo - Praha
343. Staropražská kapela
344. Stepping Selfeater
345. Stigma
346. Stone Free Czech Experience (Jimi Hendrix Revival)
347. Stopangin
348. Stresor
349. Struna - Hronov
350. Střídmí klusáci v kulisách višní
351. Sultan Soliman
352. Suroví Kocouři
353. Svou cestou
354. Swing Sextet Náchod
355. Šakajada
356. ŠAKALI - Olomouc
357. Šalalalali
358. Šárka Vaňková
359. Šejdrem
360. Špunt
361. Šworc
362. T.K. Duha - Čebín
363. T.O.S. Popelka
364. T.S.-Pozůstalost - Kuřim
365. Taliesyn - Praha
366. Task
367. Tass
368. Taxmeni
369. Teens jazzband Velké Losiny
370. Tereza Kerndlová
371. Těžká doba Karla Pokorného
372. The Bottlewash Band + Eogham Óreilly
373. The Fribbles
374. The CHANGERS 
375. The Klemones 
376. The Lumberjack boys
377. The Young Pekáč Ořechov s Mojmírem Bártkem 
378. Thelog
379. Tichá woda
380. TK Duha Čebín  
381. TLESKAČ
382. Tomáš Kočko & Orchestr
383. Tonic
384. Too Jazzy
385. Totální Nasazení
386. Traband
387. Trampská sešlost Pozůstalost Kuřim 
388. Trap
389. Trdlo
390. Trepka Nejdek
391. Triny
392. Trio de Janeiro - Litomyšl
393. V3ska
394. Václav Fiala a The Dixieland Messengers
395. Václav Koubek
396. Věra Špinarová
397. Vertigo
398. Veselá kapela Zábřeh
399. Vespol
400. Víceméně Pardubice
401. VKV
402. Vladimír 518 
403. Vlčeková Zuzana 
404. Vobezdud
405. Volant
406. Volnost Česká Třebová
407. Vorvani
408. Voxtet
409. Vrány
410. Vrtaci
411. Vypsaná Fixa
412. Vyrtušek - cimbálovka
413. Waldemar Matuška
414. Wasabi
415. Wejvrat
416. Wild west
417. Wind
418. Wječná žízeň
419. Worst day
420. X-tet
421. Yo-yo Efect
422. Zíma Josef
423. Zlomeňáci - Břidličná
424. ZLOMKY - Praha
425. Znouzecnost
426. Žalman & spol.
427. Žbirka Miro
428. Žilou
429. Žužoband

 

 

 

 

| Ášek music - Ozvučování, webdesign - Lukáš Ášek Faltus | Audio/video nahrávky | Audio/video reference | Fotogalerie | Instalace ozvučovací techniky | Internetové prezentace | Internetové prezentace reference | Kontakt | Odkazy na webové stránky | Ozvučování kulturních akcí | Psali o nás - reference z tisku | Reference ozvučování | Seznam umělců a kapel, které jsem ozvučoval nebo přes můj aparát hráli | Zvuková aparatura a světelná technika |
FelixNET©
design 2011 webmaster