Zvuk na Vašich akcích

Dobrý zvuk znamená 50% úspěchu akce

Zabývám se ozvučováním kulturních, sportovních a společenských akcí v exteriéru i v interiéru. Ozvučení hudebních skupin všech žánrů, koncertů, plesů, festivalů, přednášek, firemních prezentací, konferencí atd.. Disponuji vlastní zvukovou aparaturou s možností sestavení dle požadavku ozvučovacího prostoru.
Ceny jsou individuální dle použité techniky a náročnosti ozvučení. V případě zájmu mě neváhejte KONTAKTOVAT.

ZDE NAJDETE POPSANOU APARATURU

ZDE NAJDETE SEZNAM KAPEL, KTERÉ JSEM ZVUČIL

DÁLE SE ZABÝVÁM NAHRÁVÁNÍM AUDIO, JAK STUDIOVĚ, TAK ŽIVĚ

Nabízím kvalitní servis a individuální přístup ke každému.

MŮŽETE SE PODÍVAT NA MÉ DALŠÍ AKTIVITY

 


Ozvučování jsem se začal tak trochu zajímat a zabývat již na střední škole elektrotechnické. Od roku 1991 jsem si začal postupně sestavovat aparaturu a ozvučoval jsem příležitostně takové menší akcičky jako přednášky a drobné vystoupení kapel atd.. První profesní zvukařské akce se uskutečnily v roce 1998 (DK Letohrad, Orlovna Orlice, AF Brass band, Wejvrat). Po těžké autonehodě v srpnu 1999 jsem se zvučení začal věnovat naplno. Začal jsem si pořizovat novou techniku, mixážní pult, zesilovače, reprobedny, počítač na úpravu zvuku a další a další komponenty potřebné v řetězci aparatury, které doplňuji a vylepšuji dodnes a šel do toho po hlavě. Od roku 2016 jsem aparaturu digitalizoval. Na těchto stránkách si můžete přečíst, čím jsem už za tu dobu prošel a jaké činnosti provozuji.

Sound Nahrávání audio Instalace ozvučovací techniky Digitalizace Grafické práce  Internetové prezentace  Natáčení videa a fotek z DRONU