Tvorba internetových prezentací

Zmodernizujeme či vytvoříme novou funční internetovou prezentaci, kterou si jednoduše můžete aktualizovat sami


Zde naleznete některé reference 

Zabývám se tvorbou internetových prezentací a poskytováním služeb v oblasti internetu (internetové aplikace, zajištění webhostingových služeb, internetový obchod).

Jsem schopen uvést do života projekt od začátku do konce. Tedy - od počáteční potřeby klienta - vypracování projektu, přes zpracování grafických návrhů řešení, až po předání hotového díla klientovi a spuštění na doméně.

Navrhnu a zhotovím další doplňky stránek jako jsou např. Flashové animace, znělky a efekty.

S předáním zpracované zakázky spolupráce nekončí. Poskytuji další servis, pomoc a vždy se na mě můžete obrátit.

Pevně doufám, že si z mé nabídky služeb vyberete a rozhodnete se stát mým klientem. Nabízím kvalitní servis a individuální přístup ke každému.

Díky systému FelixNET si můžete své stránky aktualizovat sami ze svého počítače bez znalosti programování internetových stránek.

Systém, který Vám pomůže jednoduše a rychle nejenom vytvořit, ale hlavně spravovat a udržovat Vaše internetové stránky. Celý systém je založen na bázi internetových stránek což v praxi znamená, že nepotřebujete na tuto tvorbu instalovat do Vašeho počítače žádný speciální program, ale přitom jste schopni provádět veškeré úkony, které jsou s výrobou internetových stránek spjaté. Další výhodou je, že tento program nevyžaduje žádné znalosti z programování internetových stránek.

 


Sound Nahrávání audio Instalace ozvučovací techniky Grafické práce Internetové presentace